חנות און ליין
צור קשר
טלפון למקרים דחופים:
03-9042777
סיון
ISO-13485

טיפולי לייזר

דף הבית >> אפשרויות טיפול >> טיפולי לייזר

מידע נוסף:

הדגמת שימוש
הצעות טיפול
אישורים
דעות מומחים
מחקרים קליניים
להזמנות
   
   
טיפול עצמי בלייזר רך

טכנולוגית ה-Soft Laser השוויצרית בעלת הפטנט מהווה פתרון לטיפול עצמי בטיניטוס (צלצולים באוזניים) בבעיות אוזניים דומות, כגון חרשות חלקית עקב טיניטוס, לחצי אוזנים, מחלת Meniere סחרחורת, איבוד שמיעה חמור ועיוותי שמיעה).

מערכת ה-SoftLaser מורכב מה-MedicLaser (תפוקת כח 5mW ואורך גל 650 ננומטר) ואוזניה (סיב אופטי פיברגלס לאוזן). המכשיר נועד לטיפול בבית (גם ללא ידע רפואי). טיפול הלייזר הנלווה לשיטה מבטיחה במיוחד.

הטיפול במכשיר ה-Tinnitool בטוח לחלוטין ולא מכאיב. קרן הלייזר חודרת לשכבות תת-עוריות עמוקות ופועלת כממריץ ישירות על חילוף החומרים ברקמות החיבור. זה גורם לחידושם של תאי השמיעה, המרצת מערכת החיסון, זירוז חלוקת התאים והפעלת מולקולות הגנה. יותר מ-20,000 סובלים כבר טופלו בהצלחה בשיטה זו.

הפרעות רבות נובעות ממחסור ב- adenosine triphosphate) ATP), אנרגיית התאים החיונית לחיים. ATP הוא חומר חיוני בתאים שלנו. המיטוכונדריה (תחנת הכוח של התא) מספקים אנרגיית ATP לתהליכי התאים באמצעות בעירת גלוקוזה. מחסור ב-ATP מזיק לתאים ובסוף הורס אותם, אך אור מרוכז מ-MedicLaser (650 ננומטר אורך גל) מעודד צריכת גלוקוזה כדי לשפר את אספקת ATP. לכן טיפול MedicLaser ו-TinniTool מזרז את חידושם של תאים פגועים במערכת השמיעה.

החל ממרץ 2007 ניתן להשיג גירסה חדשה של המכשיר: העיקרון באוזניה הוא להעביר את האנרגיה הדרושה מה-MedicLaser באופן מרוכז ומדויק לאזור הפגוע באמצעות סיב פיברגלס משוכלל. האוזניה המתקדמת קובעת סטנדרטים חדשים מבחינת איכות וקלות שימוש. האוזניה החדשה יושבת יותר טוב על הראש ונוחה יותר. תודות למיקום המושלם, קרן הלייזר יכולה להגיע באופן מדויק לאוזן הפנימית. הסיב האופטי מפיברגלס מכניס יותר אנרגיה לאוזן. כתוצאה מכך, העוצמה המוגברת משפרת את יעילות הטיפול והתוצאות.

טיפול נוסף לאוזן הפנימית בעזרת אקופונקטורת לייזר מגביר את השפעתו של הטינטול. למכשיר מצורפות הוראות מפורטות לטיפול עצמי. במקרה של טיניטוס כרוני, הפרעות שינה וקשיי הרפייה, יש לבצע גם את הטיפול האקוסטי.

הטיפול בלייזר נבדק בהצלחה תקופה ארוכה בבתי חולים ואצל רופאים. הוא עבר בדיקות מקיפות והוכח מדעית במחקרים שונים. בטיחותו ויעילות של הטינטול הוכחו ואושרו מבחינה רפואית.

נתונים טכניים:
כח תפוקה: 5 mW
אורך גל: 650 ננומטר.
זמן טיפול: 20 דקות ביום
חדירה לעור: 1.8 ס"מ
אחריות: שנתיים
סוללה: 2 x 1.5V (LR03 AAA)
קבוצת הגנה לייזר: 3 R
בדיקת מכשיר רפואי: CE (אירופה), CB (בינלאומי), ETL (ארה"ב וקנדה)
פטנטים: CH (699352), EU (06761280.4), Intern. (PCT/CH 2006/000429)

כתובת: מורדי הגיטאות 110 באר-שבע 84206 | טלפון: 1-800-29-29-30 | טלפון למקרים דחופים:03-9042777 סיון אי-מייל: info@tinitool.co.il | תנאי שימוש

חזור למעלה
לייבסיטי - בניית אתרים